۰

ضرب و شتم بانوی فوتسالیست قمی

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ شیما صفا بازیکن تیم شاهین فراز بعد از دیدار مقابل آکادمی باران در مسابقات باشگاهی قم با تماشاگران درگیر شد و به دلیل شدت ضربات وارده به بیمارستان منتقل شد. طبق گزارش ها، صفا بعد از شکست نسبت به شعار‌های تماشاگران واکنش شدیدی نشان داده و به صورت یکی از تماشاگران ضربه زد که در مقابل یک بازیکن حاضر در سکوی تماشاگران به همراه یک تماشاگر دیگر با او درگیر شدند.

بعد از این اتفاق، کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

۱- هیأت فوتبال استان قم به طور جدی پیگیر این اتفاق بوده و به دنبال برخورد قاطعانه با تمام افرادی را دارد که در این حادثه نقش داشتند یا با اخبار کذب موجب خدشه‌دار کردن چهره ورزش بانوان قم و حتی کشور شده‌اند.

۲- کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم، افرادی را که در این اتفاق نقش داشتند، شناسایی کرده و به صورت مکتوب به حراست اداره کل ورزش و جوانان استان و کمیته انضباطی معرفی می‌کند تا پیگیری جدی‌تری در این رابطه داشته باشند.

۳- با وجود ابراز ناراحتی کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم از این اتفاق و آرزوی سلامتی برای خانم صفا، اما لازم به ذکر است که این حادثه نه در جریان مسابقه، بلکه پس از پایان یک مسابقه و آن هم روی سکوی تماشاگران اتفاق افتاده و نمی‌توان قصور مسؤولان برگزاری مسابقه یا هیأت فوتبال قم را عامل این اتفاق دانست.

نوشته ضرب و شتم بانوی فوتسالیست قمی اولین بار در ورزش بانوان – اولین رسانه خبری ورزش زنان. پدیدار شد.

رفتن به منبع
Author: محمد رضا اقتداری پور

پورتال خبری تیر , اخبار را لحظه ای و به سبک توییتری ( کوتاه) منتشر میکند.
تیر بخش های دیگری هم دارد ؛
صفحه نخست روزنامه های ایران | اخبار داغ امروز | رصد شبکه اجتماعی
اخبار سیاسی | اخبار اقتصادی | اخبار ورزشی | اخبار فرهنگی | اخبار هنری | حوادث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *