۰

گردهمایی بزرگ صنعتگران حوزه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

اقتصادتهران: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در تهران برگزار می شود.

فعالان و صنعتگران حوزه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از ۱۲ تا ۱۵دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گردهم می آیند و جدید ترین تولیدات،صنایع، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات خود را به نمایش عموم می گذارند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری: یکی از ویژگی های نمایشگاه امسال حضور شرکت های مختلف دانش بنیان و عرضه تولیدات و محصولات نوین برای نخستین بار است.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در فضائی بالغ بر ده هزار متر برپا می شود و شرکت های مختلف حاضر در نمایشگاه هم در کنار ارائه تولیدات خود، پروژه‌های نیازمند جذب سرمایه، فرصت‌های سرمایه گذاری، قابلیت‌ها و امکانات اجرای پروژه ها را ارائه می کنند.

رئیس ستاد برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری با بیان اینکه حمایت از تولیدات داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی محور اصلی برگزاری این نمایشگاه است،گفت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی با هدف رقابت پذیری تولیدات ملی، تحقق اقتصاد مقاومتی، هم افزایی توان داخلی و عرضه توانمندی‌های رقابت پذیر کشور برگزار می‌شود.

سیدعلی اعتدالی اضافه کرد: انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و کارآمد به کشور در راستای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی، توسعه صادرات غیرنفتی، ایجاد ظرفیت‌های جدید در بخش تولید رقابتی، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه حمل و نقل و کالا و مسافر، فراهم نمودن زمینه‌های لازم برای سرمایه گذاری شرکتهای داخلی و خارجی، بهبود وضعیت محیط زیست در کلان شهر‌ها و بهینه سازی مصرف سوخت کشور از دیگر اهداف برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری است.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در دو بخش حمل و نقل و خدمات شهری برگزار می شود و در آن انواع خودروها و وسایل حمل و نقل عمومی، خودرو‌های سنگین و نیمه سنگین، خودروهای مخصوص، خودروهای پاک، وسایل نقلیه برقی و هیبریدی، ماشین آلات عمرانی و راه سازی،تجهیزات راه‌ها و زیر بناهای حمل ونقل، حمل ونقل کالا و مسافر، حمل ونقل ریلی ، ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری، حمل و نقل شهری، ماشین آلات عمرانی، ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی، پارک‌ها و فضای سبز و تجهیزات وابسته، بازیافت و تبدیل مواد، مبلمان شهری، عمران، معماری و شهرسازی، مدیریت جامع شهری، تجهیزات ایمنی امنیتی و رادیویی، پارکینگ‌های طبقاتی، شهر الکترونیک، زیباسازی و محیط زیست شهری به نمایش گذاشته می‌شود.

برگزاری شش کارگاه آموزشی و نشست علمی و تخصصی با حضور کارشناسان، متخصصان و استادان دانشگاه ها و همچنین حضور چند هیئت تجاری و سرمایه گذاری از کشورهای خارجی، برخی از برنامه های جانبی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری است.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این نمایشگاه به پایگاه اینترنتی www.avinholding.com  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۲۲۰۲۰۲۴۸ ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند.

رفتن به منبع
Author: asgari

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پورتال خبری تیر , اخبار را لحظه ای و به سبک توییتری ( کوتاه) منتشر میکند.
تیر بخش های دیگری هم دارد ؛
صفحه نخست روزنامه های ایران | اخبار داغ امروز | رصد شبکه اجتماعی
اخبار سیاسی | اخبار اقتصادی | اخبار ورزشی | اخبار فرهنگی | اخبار هنری | حوادث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *