۰

طلگرام پیشرفته (تلگرام طلایی)

به تازگی «طلگرام پیشرفته» یا تلگرام طلایی» در اپلیکیشن ایرانی کافه بازار مشتری زیادی پیدا کرده است؛ یعنی همزمان با فیلترینگ تلگرام.

به گزارش انصاف نیوز، کافه بازار در توضیح تلگرام طلایی نوشته است که «این برنامه در چارچوب قوانین کشور فعالیت می‌کند. تلگرام طلایی (طلگرام) مانند برنامه اصلی تلگرام از API های عمومی و آزاد تلگرام استفاده می کند و مستقیما به سرور اصلی تلگرام متصل می‌شود و از لحاظ امنیت تفاوتی بین تلگرام و تلگرام طلایی (طلگرام) وجود ندارد».

این اپلیکیشن با توضیح این که «در صورت نصب نشدن ابتدا نسخه قدیمی طلگرام را پاک کنید و مجدد فایل جدید را نصب کنید»، مانند بسیاری از نسخه‌های مشابه تلگرام امکاناتی را تبلیغ کرده از جمله:

امکان جستجو در محتوای تصویری، ویدئویی و متنی در تمام کانال های تلگرام بدون اینکه در کانال ها عضو باشید!! تمام پست‌های داغ از تمام کانال‌ها بدون عضویت در کانال! نمایش کسانی که شماره موبایل شما را دارند. همه ویژگی طلگرام پلاس، به جز منشی، تغییر صدا، مخفی کردن چت ها، زیبا نویس در طلگرام پیشرفته وجود دارد».

اما علی رغم امکاناتی که در کافه بازار برای طلگرام یا تلگرام طلایی برشمرده است، این اپلیکیشن در گوگل پلی عرضه نمی‌شود، شاید برای این که اپلیکیشن مطمئنی نیست!

انتهای پیام

نوشته طلگرام پیشرفته (تلگرام طلایی) اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

رفتن به منبع
Author:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *